Kontaktujte nás

Fagron.cz > Kontakt

FAGRON a.s. 
Holická 1098/31m 
779 00 Olomouc 
Česká republika
IČ: 46709355, DIČ: CZ46709355

+420 585 222 590
obchod@fagron.cz
 

Kontakty Česká republika 

 

Kontakty Slovenská republika 

 

 

Obchodní oddělení

 

Lékárny a magistraliter příprava

Suroviny, přístroje, obalový materiál a další.

 



Diana Černá
+420 776 171 706
Diana.Cerna@fagron.cz
Eva Vydrová
Media Folder: 


Eva Vydrová
+420 728 467 995
Eva.Vydrova@fagron.cz

Jitka Glauderová
Media Folder: 


Jitka Glauderová
+420 604 295 111
Jitka.Glauderova@fagron.cz

     

Volně prodejné produkty

Genetické testy Fagron Genomics, doplňky stravy, dermokosmetika (Neogen™ a další) a zdravotnické prostředky (Nourisil™ a MediSpend™).

 



Markéta Arnicanová
+420 777 115 117
Marketa.Arnicanova@fagron.cz

Marek Chramosta
+420 605 714 145
Marek.Chramosta@fagron.cz
     


 

 

 

Slovensko

 


Media Folder: 


Jana Nemcová
Západ Slovenska
+421 45 202 13 57
Jana.Nemcova@fagron.cz


Media Folder: 


Nikola Rozkošová
Východ Slovenska
+421 45 202 13 57
Nikola.Rozkosova@fagron.cz