Kariéra

Fagron je lídrem na světovém trhu s magistraliter přípravky a jeho zboží se prodává více než 200 000 zákazníkům ve více než 60 zemích světa.

Přehled volných pozic

Aktualizováno 03. 05. 2022.

Benefity práce ve Fagronu

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění (po zapracování),
  • nabitá karta Edenred Benefits (po zapracování),
  • skvělé firemní akce (hory, kola, bowling)

Lokalita

  • Holická 31m, Olomouc - Zobrazit na mapě
  • 10 minut chůze od hlavního nádraží
  • Bezproblémové parkování v okolí společnosti

EHS manažer

Náplň práce

  • Zajišťování a správa agendy ochrany životního prostředí (odpadové hospodářství, ochrana vod, ovzduší a agendy chemických látek) v souladu s platnou legislativou, vedení evidencí, hlášení do systému ISPOP
  • zajišťování a správa agendy obalového hospodářství
  • příprava podkladů a stanovisek pro jednání organizace s kontrolními orgány a s orgány ochrany životního prostředí, jednání s těmito kontrolními orgány
  • vypracovávání, aktualizace a revize dokumentů týkajících se OŽP, spolupráce na vypracovávání/vypracovávání, aktualizace a revize řídící dokumentaci BOZP a PO, spolupráce s externími společnostmi zajištujícími úkony v oblasti BOZP a PO
  • hodnocení rizik na pracovišti, řešení jejich eliminace, kategorizace práce, řešení a šetření pracovních úrazů, skoronehod a nebezpečných podmínek, zpracování statistik,
  • dohled a poradenství při nových instalacích, včetně schvalování dokumentace z pohledu BOZP,
  • zajišťování pravidelné deratizace a desinsekce prostor společnosti,
  • zajišťování/provádění roční prověrky BOZP a revizí týkajících se BOZP a PO,
  • zajišťování/provádění školení zaměstnanců v oblasti BOZP, hygieny práce a PO; školení pracovníků v oblasti OŽP,
  • účast na pravidelných poradách,
  • pracovní pozice je v sídle firmy

Požadujeme

  • kreativní (inovativní) přístup při řešení problémů
  • zodpovědnost za dosahování stanovených cílů, orientaci na výsledek
  • samostatnost
  • ochotu vzdělávat se
  • VŠ vzdělání technického zaměření, osvědčení OZO v BOZP výhodou, technik PO výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • časovou flexibilitu
  • pokročilou znalost práce na PC
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Předpokládaný nástup: Ihned
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské

Přípravář/ka výroby

Náplň práce

  • Práce v nepřetržitém provozu,
  • obsluha VZV,
  • manipulace a nakládání se zbožím ve skladech,
  • vychystání obalů a surovin pro výrobu do karanténní zóny,
  • navážení a vyvážení zboží z materiálové propusti,
  • fixace hotových palet strečovací folií,
  • vyplňování provozní dokumentace,
  • práce na PC ve vnitropodnikovém programu Navision,
  • údržba pracoviště v čistotě

Požadujeme

  • Výuční list nebo maturitu,
  • učenlivost, zodpovědnost, týmovost,
  • řidičský průkaz skupiny B, VZV výhodou,
  • dobrý zdravotní stav,
  • trestní bezúhonnost

  • Nástupní mzda 19 000 Kč +  příplatek 2 500 Kč za nepřetržitý provoz + další příplatky dle zákoníku práce
  • Prémie až do výše 20 % po uplynutí zkušební doby

    Kontaktní formulář

    Fill out my online form.